Karavan Dönüşüm Merkezi

Zeybus campervan araçları yaratıyor ve kültürel değişim başlıyor.

Karavan Dönüşüm Merkezi


DUCATO-BOXER-JUMPER-SPRINTER

PANELVAN ARAÇLARINIZI CAMPERVANA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ.

1

ÜRETİM DENEYİMİ

Zeybus Yıllara Dayanan Deneyim

Yıllardır üretimi konusunda uzmanlaştığımız çeşitli üst yapı modellerinde ve karavan üretimindeki deneyimimiz, tecrübemiz  sizlere tam güven sağlayacaktır. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize 30 yıldır onların istekleri doğrultusunda üretim geçekleştiriyoruz

2

TASARIM BİRİMİ

Bilgisayar Destekli Programlar

Bir aracın karavana dönüşümünde tasarım en önemli kriterdir.Zeybus kendi bünyesindeki tasarım birimi ile müşterilerin hayallerindeki aracı gerçeğe dönüştürmek için düşünür, tasarlar ve ortaya çıkarır. Billgisayar Destekli Modelleme olanaklarıyla karavana dönüştürülecek araçlar en ince ayrıtısına kadar projelendirilerek birbiri ile uyumlu bir  yapı elde edilir. Tasarımlar ölçülendirilerek üretimde hataya yer verilemez.

3

AHŞAP ATOLYESİ

Ahşaba Yeniden Şekil Veriyoruz

Bir karavanın en önemli unsurlarından biri olan ahşap bölümleri  kendi bünyemizde bulunan atölyemizde tecrübeli ustaların ellerinden çıkarak hayat bulur.  Özellikle uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı dayanıklı ürünler kullaıyoruz. İçeriği yönünden en dayanıklı kontrplaklardan olan Fillandiya Huşu UHV ışınlarına, suya, neme ve darbelere karşı koyma yeteneyi en yüksek moilya bileşenidir. Yumauşak hatlar mobiya ustalarımızın elinde şekillenerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Karanava dönüşen araçların yıllarca kullanımınıza hizmet  vermesi iyi bir konstriksiyon altyapısından geçer.

4

KOLTUK DÖŞEME ATOLYESİ

Sertifikalı Ürünler ve Kaliteli Üretim

Otomotiv tuning sektöründeki üretim kabileyetimizi karavan kokpit alanı ve yolcu koltuklarına yansıtarak son derece modern, uzun ömürlü ve sağlam koltuklar üretmekteyiz. Koltuklar, kullanılan malzemeler ve tecrübeli ustaların elinde uzun yıllar dış etkenlere ve deformansyonlara karşı uzun ömürlüdür. Koltuk alt döner mekanizmaları çarpışma testlerinden onay almış sertifikalı ürünler olup yolculıuk esnasında emniyetiniz en üst seviyede olacaktır.


ÜRETİM TESİSİ

MALTEPE / İSTANBUL


İLETİŞİM

İsmail TATLIER  0533 562 48 12

Ersan UYMAZ   0533 294 87 91


İster size ait bir van araç ister bizlerden talep ettiğiniz bir van aracı karavana dönüştürme hizmeti verilmektedir. 

Van araçların karavana dönüşümleri deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Van araçların dönüşümünde 3 boyutlu tasarım desteği alabilir ve düşüncelerinizdeki aracın özelliklerine katkı sağlayabilirsiniz.ZEYBUS KARAVAN ÜRETİMİNDE MERKEZ