Zeybus Caravan

Do not go without looking at our caravans.

Caravan

Zeybus Vehicle Conversion

Check out our Vehicle Conversion service.

Vehicle Conversion

Zeybus Equipments

All Equipment.

Equipments

Zeybus Service

You can benefit from the service of Zeybus.

Service

Zeybus Models

You can examine our models in detail.

Models

Who are we

Zeybus

1992 yılından itibaren üretim faaliyetlerine aralıksız devam eden firmamız Türkiye otomobil tuning pazarındaki en eski kuruluşlardan biri olup sektörün çeşitli üst yapı ihtiyaçlarına uzun yılların getirdiği tecrübeler ve güçlü üretim altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 25 yılllık faaliyetleri ile sektörün güven duyulan markalarını yaratmış olan İSMAİL TATLIER, VISION OTOMOTİV, DYNOVAN, VISIONCAMPER ve ZEYBUS OTOMOTİV şirketleri ile ülke ekonomisine ulusal ve uluslararası alanda çalışanlarıyla beraber katma değer yaratmaya devam etmektededir. Şirketlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda günümüz teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri her alanda takip ederek taleplerin en uygun şekilde karşılanması için tam zamanlı çalışmakatadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan uzman kadromuz uzun yıllara dayanan tecrübeleri, sektörel geçmişleri, müşterilerin ihtiyaçlarını hayal ettikleri şekilde karşılayacak benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

15+

Lorem ipsum amet

45+

Lorem ipsum amet

65+

Lorem ipsum amet

Our Production Facility

Zeybus

Üretim tesisimiz bünyesinde ürün geliştirme ve uygulama konusunda çalışan tasarım birimimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araç üst yapı tasarımını yapabilecek teknolojik altyapı ve donanıma sahiptir. Deneyimli ekibimiz ürünlerimizin kalitesini ve üretim proseslerimizdeki verimliliği sürekli iyileştirmek çalışmaktadır. Bünyemizde bulunan kalıphanei, döşeme atölyesi, marangoz atölyesi, demir atölyesi ve tasarım birimi ile kendi içinde birçok çözüm üreterek dışarıya bağımlılığını en aza indirmiş ve koordineli olarak üretim yapmaktadır. Üretim tesisimiz 10 dönüm arazi içerisinde 2500 m2 kapalı alanda 50 personel ile hizmet vermektedir.

SUPERSTRUCTURE PRODUCTION

Zeybus

Devlet kurumları, özel sektör şirketleri ve bireysel olarak yapılan taleplerin farklı ihtiyaçlarına yönelik üst yapı işlemleri tesisimizde gerçekleşmektedir. Üst yapı üretiminde regülasyonlara uygun sertifkalı ürünler kullanılmakta olup standartlara uygun üretim yapılmaktadır. Şirketimiz ISO 9001:2015 standartları gerekliliklerini sağlamış bir üretim sürecine sahiptir.Bu kapsamda araç üst yapı dönüşüm, VIP, karavan ve römork, Personel ve okul taşıtları seri tadilatı, imlat, montaj, bakım, onarım, revizyon ve satış sonrası hizmetleri, ikinciel araç satışı sertifika kapsamında yer almaktadır.

International Fairs

Zeybus

Karavan üretimin şirket bünyesine katılmasıyla 2010 yılından itibaren özellikle caravan pazarının en büyük olduğu ülke olan Almanya’da düzenlenen fuarlara katılım sağlanmıştır. Karavan pazarında çok yeni üretici konumunda bulunan ülkemizi dünyanın enbüyük karavan fuarlarında temsil etmekten gururluyuz. Çalışmalarımızın sonucu olarak üretim kalitemiz ve vizyoner bakış açımızla bugün Almaya’da bayiliğimizi kurmak için adımlar atılmış olup VisionCamper markasıyla alman müşterilerimize ülkemizde üretmiş olduğumuz Camper Van tipi araçların satışını gerçekleştirmekteyiz.

MEDIA

Zeybus

Almanya pazarında Türk üreticisi olarak karavanlarımız satılırken ayrıca basın yolu ile Avrupa üretimi karavanların tanıtılması ve satışına yönelik 2 derginin yayınlanmasına öncülük ediyoruz. Careiwo ve Sales-verlag isimli karavan dergileri Alman karavan müşterilerinin pazaraki yeni gelişmelerden haberdar olmalarını sağlamakta ayrıca ihtiyaç duyulan karavanların alınmasına yönelik satış ilanlarıyla tam bir dinamizim sağlamaktadır.

ZEYBUS CAMPERVAN MODELS

Zeybus Campervan karavanlar van araç modellerinin tamamıyla uyumlu olup istenilen marka ve modellerle yapılandırılmaktadır.